flexile-white-logo
0
Ostukorvis ei ole tooteid.

RAAMATUD

Meie usume kangelastesse. Me usume, et hea sõna muudab maailma ja me peame enda kohustuseks kangelastest kirjutada!

Meie raamatute autoriteks on inimesed, kes tegutsevad parema elu nimel ja seisavad tervema elu eest. Sageli elavad nad läbi ja teevad midagi, mis on suurem kui elu või nemad ise.

Nad teevad rohkem, kui neilt oodatakse ja annavad endast kõik, et viia ellu oma unistusi ja aidata teistel ellu viia nende omi.

Meie kangelased on tänu oma elukogemusele, õpingutele ja praktikatele jõudnud teadmisteni, mida jagades aitavad nad ka kõigil teistel saada kontakti oma tõelise olemusega, avastada endas sisemise rahu ja rõõmu ning elada täisväärtuslikku elu.

Lühitutvustused

Õnn on otsus (Foto Karen Härms)

Dalí Getter Karat “Õnn on otsus!”

Õnneharjutuste kogumik „Õnn on otsus!“ sisaldab praktilisi harjutusi, mis aitavad kogeda igapäevaselt oma elus rohkem õnne. See on teekond, mille kestel õpid märkama enda ümber olevaid väikesi õnnehetki, saama paremasse kontakti oma kõrgema minaga, tegema olevikuga rahu ning manifesteerima oma unistuste õnnelikku elu. Raamatu autoriks on särav õnnekoolitaja Dalí Karat, kes on sukeldunud sügavuti õnneuuringutesse, praktiseerinud ise erinevaid lähenemisi ning jõudnud teadmisteni, mille abil saab igaüks muuta oma elu õnnelikumaks, kergemaks, nauditavamaks.

Toivo Niiberg “Ela ja küsi!”

Raamatust „Ela ja küsi!“ leiab vastused kõige põnevamatele, tähenduslikematele ning sisukamatele küsimustele, millega inimene kogu oma eluea jooksul kokku puutub. Autor Toivo Niiberg annab ühelt poolt igale küsimusele ammendava vastuse, ent suunab samas ise edasi uurima, õppima, avastama, lisades seejuures vastustele vürtsi talle omase huumorimeelega. Raamatusse on oma tee leidnud ka Ivo Ivari muhedad mõtteterad. Kogumikus puudutakse kõiki valdkondi, millega inimene oma elu jooksul kokku puutub, alates laste kasvatamisest ja enesekehtestamisest kuni õnnelikult elamise ning väärikalt vananemiseni.

Ela ja Küsi (Foto Karen Härms)
Hinga ja Ela (Foto Karen Härms)

Monika Palm “Hinga ja ela!”

Hingamisega saab vabaks lasta kõik sisemised põhjused, mis hoiavad inimest probleemses seisundis kinni – seda kinnitab raamatu „Hinga ja ela!“ autor, hingamisterapeut Monika Palm, kes tervenes tänu teadliku ning vabastava hingamise harjutustele ärevusest ning depressioonist. Raamatusse on koondatud iseseisvalt praktiseerimiseks 60 lühikest teadliku hingamise harjutust koos tutvustusega. Harjutused on erinevad, neist igaühel oma eesmärk. Kõik harjutused aitavad hingata elu tagasi oma tervisesse, eesmärkidesse, püüdlustesse, suhetesse, aga ka üldisemalt õnnelik olemisse.

Dave Benton “Olen see, kes olen”

Dave Benton on meile tuntud kui laulja, kes tutvustas 2001. aasta Eurovisioonil koos Tanel Padariga Eesti riiki maailma melomaanidele. Ent lisaks säravale artistikarjäärile on Dave Benton ka tervendaja, reikimeister, juveliir, kelle teekond Arubalt Eestisse on põnev, ent samas ka katsumuste ning õppetundide rohke. Raamat “Olen see, kes olen” on aus lugu Dave Bentoni, sünninimega Efren Eugene Benita elu tõusudest ja mõõnadest, sisemaailmast, uskumustest ning elufilosoofiast.

Olen see, kes olen (Foto Karen Härms)

LUGEMISNURK

MEIE AUTORID

Dali Getter Karat

Dali Getter Karat

Õnne- ja inspiratsioonikoolitaja Dalí Karati missiooniks on inspireerida inimesi elama kire ja julgusega, õpetada teadlikku manifesteerimist. Ta usub siiralt, et õnn on otsus ning püsiv õnnelikkus saab alguse seestpoolt. Dalí õnneharjutuste kogumik on just see õige “treeningukava” Sinu õnnelihase treenimiseks!

“Ei saa muuta õnnetuks inimest, kes on otsustanud olla õnnelik!”

Dalí Getter Karat

Toivo Niiberg

Toivo Niiberg

Psühholoog, koolitaja ja kirglik aiandushuviline Toivo Niiberg inspireerib vaatama maailma uudishimulike silmade ning avatud meelega. Tema kogutud 500 elulist küsimust avavad inimese elukaare tähtsamaid teemasid, andes küll ammendava vastuse, ent julgustades samas lugejat edasi uurima.

“Soovin, et ühiskonnas oleks rohkem avatud diskussiooni, mis põhineks mõlema osapoole seisukohtade aktsepteerimisel!”

Toivo Niiberg

Monika Palm

Monika Palm

Vabastava hingamise terapeudi Monika Palmi südamesooviks on aidata inimestel terveneda nii energeetilisel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Tema loodud hingamisharjutused vabastavad ja annavad inimestele tiivad!

“Mida rohkem me enesest teadlikud oleme, seda paremaid otsuseid ja valikuid me suudame elus teha.”

Monika Palm

Dave Benton

Dave Benton

Lugu Dave Bentonist, sünninimega Efren Eugene Benitast, on avameelne pilguheit ühe Arubalt läbi mitmete rännakute Eestisse tulnud mehe – laulja, artisti, tervendaja – isikliku elu tõusudele ja mõõnadele, tema sisemaailmale, uskumustele ning elufilosoofiale.

“Unistustesse ei tasu mitte klammerduda, vaid need tuleb teoks teha, pingutades selle nimel iga päev ja igal pool.”

Dave Benton